Bizden Haberler

YÖRÜKSÜT A.Ş. OLDU

By Salı Mayıs 25th, 2021 No Comments

Mersin’in sektöründe en önemli firmalarından Yörüksüt, faaliyetlerine Anonim Şirket olarak devam etme kararı aldı.

Konuyla ilgili bilgi veren Yörüksüt A.Ş. Yönetim kurulu Başkanı Ramazan Öz, A.Ş. olmaya yaklaşık 6-7 sene önce karar verdiklerini söyledi.

Limited şirketi ile Anonim Şirket arasında her zaman önemli farklılıklar olduğunu ifade eden Öz, “Öncelikle 1 üst versiyona geçmiş oluyorsunuz. Biz Yörüksüt ailesi olarak her zaman büyük hedefleri olan bir firmayız ve bu hedeflere emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. A.Ş olmak da bu hedeflerimizden birisiydi” dedi.

Gerek Mersin Organize Sanayi Bölgesi’nde ki gerekse Irak’ta bulunan üretim tesisleri ile istihdam ve ülkeye döviz girdisinin artışına katkı sunmaya devam ettiklerini söyleyen Yörüksüt A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Öz “İdari ve mali işler birimlerinde ki ekiplerimizin çalışmaları neticesinde Yörüksüt’ün daha üst seviyede hedeflerine ilerlemesi için A.Ş. olarak yolumuza devam etmenin daha doğru olduğunu gördük. Bu doğrultuda da gerekli işlemleri yaparak bu kararı aldık. Yörüksüt her zaman olduğu gibi bundan sonra da müşterilerine sağlık ve kalite sunmaya devam edecektir” diye konuştu.